Srneček
Id: 95003
olej/karton, rozměr 68 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1932, novodobě rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1429x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč