Stará pískovna
Id: 273502
olej/sololit, rozměr 59 x 90 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 4123x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 600 Kč