Stará vrátka
Id: 267105
olej/karton, rozměr 21 x 20 cm, značeno vpravo dole JOHN, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1231x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
5.10.2020, 21:48:00
5.10.2020 | 18:38 | 1 200 Kč |