Starý kostel
Id: 37207
olej/plátno, rozměr 28 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1783x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 200 Kč