Starý most
Id: 114403
olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1883x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč