Starý strom
Id: 371805
olej/plátno, rozměr 50 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám
zobrazeno: 3064x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 600 Kč