Stromořadí
Id: 51024
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 31cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2157x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč