Stromy u vody
Id: 279602
olej/plátno, rozměr 73 x 62 cm, značeno vpravo dole a vlevo nahoře Sárkány, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, volné plátno,po
zobrazeno: 2041x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč