Surrealistický motiv
Id: 68101
olej/plátno, rozměr 58 x 89 cm, značeno na zadní straně, autorsky olištováno, původní stav
zobrazeno: 2824x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
1.3.2017, 21:18:00
1.3.2017 | 21:14 | 5 500 Kč |