Svítání
Id: 101004
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, obraz i rám v původním stavu viz foto
zobrazeno: 1382x
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč