Tajuplný les
Id: 66306
olej/plátno, rozměr 45 x 128 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku těsně po roce 1900, jedná se o školu profesora Josefa Schussera, drobně poškozena malba, nerámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1845x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
2 300 Kč