Tůň pod jezem
Id: 60505
olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, nataženo na novém blindrámu, novodobě rámováno
zobrazeno: 1435x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč