Tůň v krajině
Id: 2348
olej/plátno, rozměr 52 x 84 cm, signováno vprav dole (Hampel?), oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1662x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 700 Kč