Tvrz nad vodu
Id: 198002
kresba/papír, rozměr kresby 51,5 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, zničený rám
zobrazeno: 1484x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč