U mostu
Id: 133202
akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 39 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1400x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč