U stromečku
Id: 107501
olej/plátno, rozměr 50 x 38 cm signováno vpravo dole, datováno, v minulosti rentoilováno, restaurováno, rámováno
zobrazeno: 2141x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč