U sv. Antonínka
Id: 24801
olej/plátno, rozměr 68 x 97 cm, signováno monogramem J. S. vpravo dole, datováno 1930, zdobná adjustace, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 1673x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 500 Kč