U vesnice
Id: 250715
olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 2212x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč