Čas na serveru 03:07:23

U zubaře

Id: 509114

U zubaře

  •  / U zubaře /   Autor neurčen
  •  / U zubaře /   Autor neurčen
  •  / U zubaře /   Autor neurčen

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 269x

Vyvolávací cena:

2 200