U zubaře
Id: 509114
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 321x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč