Úlovek
Id: 89803
olej/plátno, rozměr 70 x 96 cm, signováno vpravo dole Hartinger, datováno 1917, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1303x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 500 Kč