Úlovek
Id: 130401
olej/plátno, rozměr 88 x 117 cm, signováno a popsáno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, volné v rámu
zobrazeno: 2133x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč