V aréně
Id: 270209
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 56 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po
zobrazeno: 962x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč