V kavárně
Id: 267712
kombinovaná technika/malba/vosk/dřevěná deska, rozměr 40 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobně poškozená malba, stav viz foto
zobrazeno: 2232x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč