V lese
Id: 70307
pastel/lepenka, rozměr 42 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 1492x
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 000 Kč