V podvečer na Novotného lávce
Id: 122918
olej/karton, rozměr 46,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis datace a signatura, obraz poškozen po okrajích, zcela zničený rám
zobrazeno: 1912x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 200 Kč