V přístavu
Id: 97210
olej/dřevo, rozměr 33,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, 19. století, dobově rámováno, rám i malba ve spodní části poškozeny
zobrazeno: 2160x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 800 Kč