V rozkvetlé zahradě
Id: 104123
olej/plátno, rozměr 22 x 27 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 11297x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
23 100 Kč
Příhozy: 52