V rozkvetlém sadu
Id: 129109
olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, signováno monogramem vlevo dole, poškozený rám, lehce ošoupaná malba, volné v rámu
zobrazeno: 1738x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč