Ve městě
Id: 120015
olej/plátno, rozměr 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2208x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč