Vesnice v horách
Id: 308837
olej/plátno, rozměr 59 x 73 cm, značeno vpravo dole částečně pod rámem, rentoilováno, restaurováno, rámováno
zobrazeno: 1702x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 500 Kč