Vesnička v zimě
Id: 66308
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole Šrámek, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 1878x
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
2.3.2017, 21:32:00
2.3.2017 | 19:59 | 500 Kč |