Vesnický motiv
Id: 127308
olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, v minulosti restaurováno, malba lokálně poškozena, novodobě rámováno
zobrazeno: 1223x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč