Výlov rybníka
Id: 29501
olej/plátno, rozměr 70 x 81 cm, signováno vpravo dole, nečitelná datace, neodborně restaurováno, novodobý rám
zobrazeno: 2022x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč