Z Orientu
Id: 216702
olej/karton, rozměr 71 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní nerestaurovaný stav,po
zobrazeno: 1643x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 500 Kč