Z Paříže
Id: 203807
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování, po
zobrazeno: 1148x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 222 Kč