Z pastvy
Id: 104018
olej/plátno, rozměr plátna 101 x 167 cm, rozměr s rámem 147 x 214 cm, signováno vpravo dole, zcela mimořádná adjustace, drobně poškozený rám
zobrazeno: 2778x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
39 000 Kč