Z pastvy
Id: 132102
olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, signováno vlevo dole, ve spodní části plátno protrženo, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1759x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč