Z procházky
Id: 479804
olej/plátno, rozměr 77 x 58 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 402x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 500 Kč