Z Velinska
Id: 106133
kombinovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
zobrazeno: 1218x
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
6.12.2017, 22:08:00
5.12.2017 | 20:28 | 600 Kč |