Z Vídně
Id: 200018
litografie/papír, rozměr tisku cca 54,5 x 48 cm, značeno a papsáno ve spodní části, zaskleno, poškozené rámování
zobrazeno: 1265x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
3.9.2019, 19:46:00
3.9.2019 | 19:32 | 800 Kč |