Za statkem
Id: 152230
olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu
zobrazeno: 2375x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč