Zahradní restaurace
Id: 319905
olej/pláto, rozměr 34,5 x 42 cm, značeno monogramem vpravo dole, dle vyjádření Jiřího Kotalíka se jedná o okruh Julia Mařáka viz písemný dokument na zadní straně, oděrky na rámu, obraz krakelovaný
zobrazeno: 1956x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč