Zámecké schody
Id: 159705
olej/sololit, rozměr 52 x 73 cm, signováno monogramem vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1528x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč