Zamrzlý potok u staré hospody
Id: 10902
olej/plátno, rozměr 64 x 77 cm, signováno vpravo dole K. Vojtová, datováno 1881, oděrky na rámu, poškozené volné plátno, oděrky v malbě, původní stav
zobrazeno: 4568x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 65