Západ slunce
Id: 265104
olej/papír/překližka, rozměr 33 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
zobrazeno: 2758x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč