Západ slunce nad městem
Id: 41118
olej/překližka, rozměr 39 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1966, obraz v původním stavu, oděrky na rámu, provenience pravděpodobně Rusko
zobrazeno: 1639x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 400 Kč