Západ slunce nad průplavem
Id: 376710
olej/plátno, rozměr 21 x 42 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený dekorativníí rám
zobrazeno: 2638x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 190 Kč
Příhozy: 51