Západ slunce nad rybníkem
Id: 108002
olej/plátno, rozměr 50 x 64,5 cm, signováno vpravo dole Vernon, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 4359x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč