Zarostlý rybník
Id: 46602
olej/dřevo, rozměr 21,5 x 26,5 cm, monogram vpravo dole, provenience Francie, nově rámováno, původní stav
zobrazeno: 1785x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 000 Kč