Zasněná
Id: 97201
olej/dřevo, rozměr 27 x 21,5 cm, signováno vlevo dole Herzt, datováno 1853, dekorativně adjustováno, volné v rámu, oděrky na rámu
zobrazeno: 1754x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč